خانه / پایان نامه ها / پروپوزال / دانلود پروپوزال بررسی افکار خودکشی

دانلود پروپوزال بررسی افکار خودکشی

دانلود پروپوزال با موضوع بررسی افکار خودکشی(پروپوزاال خودکشی)

فرم پیشنهاد طرح تحقیقاتی

در زیر فهرستی از عناوین موجود  پروپوزال بررسی افکار خودکشی و همچنین بخشی از بیان مسئله این پروپوزال به جهت حصول اطمینان از کاربردی بودن این پروپوزال آورده شده است . برای خرید پروپوزال مذکور به انتهای همین پست مراجعه نمایید.

 

فهرست عناوین پروپوزال بررسی افکار خودکشی

مشخصات فردی مجری

عنوان طرح به فارسی

سوابق پژوهشی مجری

اسامي همكاران

بيان مسئله ( ضرورت اجراي پژوهش)

۱-مسئله پژوهشي

۲-اهميت و ضرورت بررسي

بررسی متون

۱: پيشينه پژوهش در جهان

۲: پيشينه پژوهش در ايران

هدف یا اهداف کلی

اهداف اختصاصی

سؤالات

سؤالات فرضیات پژوهش

چارچوب نظری

۱ نظریه روان پویایی فروید

۲ نظریه جامعه شناختی دورکیم

فرضیات

متغیرها

روش مطالعه

ابزار

پردازش وتحليل دادها

جامعه آماری

حجم نمونه و روش نمونه گیری

منابع

 

بخشی از بيان مساله پروپوزال بررسی افکار خودکشی

مسئله پژوهشي:

خودکشی به عنوان یکی از صور آسیب ها و کجروی های اجتماعی ، معضلی است گریبانگر جوامع اعم از پیشرفته و توسعه نیافتهکه در هریک به نحوی منطبق با خصوصیات و ویژگی های آن جامعه بروز و تجلی می یابد ، برای خودکشی از دیدگاه اجتماعی می توان دلایل عدیده ای بر شمرد از جمله : ضعف وهمبستگیاجتماعی و تعارض های هنجاری در جامعه ، بی نظمی اجتماعی ، بحران های اقتصادی یا اجتماعی ، وضعیت خانوادگی فرد و پایگاه اقتصادی – اجتماعی و …

تهدید و به مخاطره افتاده جان انسانها به هر دلیل و علت ، فردی یا اجتماعی کهناشی از فقدادن تحمل انسانی در برابر رنج و درد وموقعیت های حادث شد باشد ، بدیهی است به عنوان یک اصل اساسی عنصری مورد توجه است خودکشی به مثابه پدیده ای است اجتماعی که با توجه به روند افزایش آن در جامعه ، شکل آسیب اجتماعی به خود گرفته است دارای تأثیرات پیامدهای مخرب وخانمانسوز ، هم برای عامل و برای خانواده هم در سطح گسترده تر یعنی جامعه ای که فرد بدان وابسته می باشد و همچنین الگوی رفتاری واقع شدن این الگوی رفتاری واقع شدن این گونه اقدامات مخرب و ویرانگر به مثابه راه خلاصی از مشکلات ، مصائب و دشواری های زندگی اجتماعی و کمبودها و تنگناها ، بویژه برای سرمایه های ملی و انسانی یعنی نسل جوان بسیار مخرب وخطرناک است. تضعیف آستانه تحمل فردی و اجتماعی و عدم مقاومت در برابر دردها و رنج ها و فشار اجتماعی ، اقتصادی، سیاسی ، فرهنگی و حتی فیزیولوژیکی و فقدان ابتکار فردی به منظور مقابله و برون رفت از مشکلات و همچنین ابعاد کمی و کیفی این فاجعه در ضرورت بررسی و برنامه ریزی برای کاهش خودکشی هیچ جای تردید و شکی باقی نمی گذارد , علیرغم آن که میزان خودکشی در ایران در مقایسه با سایر کشورهای جهان بالاخص کشورهای صنعتی ، فاصله زیادی دارد. اما روند افزایش آن مخصوصاً سال های اخیر موجبات نگرانی صاحب نظران و کاشناسان اجتماعی را فراهم نموده است. متأسفانه عدم وجود آمارهای دقیق در ارتباط با مسائل و معضلات اجتماعی ، اظهار نظر و تبیین دقیق ارتباط با مسائل و پدیده های اجتماعی را شکل می سازد. براساس آمار موجود در پایگاه های امور اجتماعی از سال ۱۳۷۵ تا سال ۱۳۸۰ نرخ خودکشی در کشور روندی صعودی داشته و از سال ۱۳۸۱ کاهش یافته است. در واقع نرخ خودکشی ۱۳/۶ درصد هزار در سال ۱۳۷۵ به نرخ ۳۶/۶ درصد هزار در سال ۱۳۸۰ و ۹۹/۵ درصد هزار در سال ۱۳۸۱ رسیده است. اما در سال ۱۳۸۴ مجدداً ۰۲/۷ درصد هزار افزایش یافته است. در این میان استان های ایلام ، همدان و لرستان طی سال های متمادی نرخ خودکشی بالاتری در مقایسه با سایر استانهاداشته اند. به طور کلی ، خودکشی عملی استکه انسان قصد شخصی وبه منظورقطع حیات برخویشتن اعمال می کند. هدف فرد رسیدن به فرد نیست ، بلکه اغلب آرزویش آن است که به چنین احساس بدی در خویشتن پایان دهد.(فروغان ، ۱۳۸۶)

اطلاعات فایل :

موضوع: پروپوزال بررسی افکار خودکشی

 رعایت اصول پروپوزال نویسی علمی : دارد

  نوع فایل: word

تعداد صفحات:۱۷

 گارانتی: دارد (در صورت هرگونه مشکل احتمالی می توانید با ایمیلyourkafinet|@|gmail.com مکاتبه کنید)

 

توجه   —————————————————–   توجه

۱-سیستم خرید خودکار بوده و بلافاصله پس از پرداخت فایل قابل دریافت است.
۲-پشتیبانی سایت کمتر از ۱۲ ساعت پاسخگوی شما خواهد بود.
۳-در صورت عدم رضایت از فایل خریداری شده می توانید وجه پرداختی خود را پس بگیرید.

چنانچه تمایل دارید می توانید توسط سامانه موبایلی *۱۹۹۱*۹۷*۷۸۸*  پرداخت خود را انجام دهید.

(بعد از پرداخت کد رهگیری را از طریق ایمیل یا تلگرام ارسال نمایید و فایل را تحویل بگیرید)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *